Laptopy HP EliteBook dla biznesu – optymalne połączenie designu i wydajności

Portfolio laptopów biznesowych HP EliteBook to idealne połączenie wzornictwa i wydajności. Elegancki i smukły profesjonalny notebook HP EliteBook x360 ma pełnowymiarowy 13,3-calowy wyświetlacz, natomiast Studio G5 posiada innowacyjny zawias ekranu, który umożliwia obrócenie go na wszystkie strony, dzięki czemu przypomina tablet. Niektóre modele mają także opcjonalne kamery do prowadzenia wideokonferencji ze współpracownikami lub opcjonalną łączność LTE, która umożliwia szybsze połączenia sieciowe w odległych miejscach. Te urządzenia są tak samo dobre na biurku, jak i w sali konferencyjnej lub jako towarzysz podróży, gdy jesteś z dala od komputera stacjonarnego. Portfolio HP EliteBook obejmuje również wydajny model Pro dla tych, którzy potrzebują czegoś więcej – Pro x4 wykorzystuje nowe heksa-rdzeniowe procesory Intela, aby zapewnić wyjątkową wydajność w wymagających zadaniach kreatywnych, takich jak edycja wideo, arkuszy kalkulacyjnych lub rysunków CAD oraz renderowanie grafiki 3D i symulacji. Portfolio EliteBook jest dostępne w dwóch różnych rozmiarach: Kompaktowy EliteBook x360; oraz Studio-grade Studio G5, który jest nieco większy od swojego mniejszego rodzeństwa, ale nadal łatwy do przenoszenia w dowolne miejsce.

Czym jest procesor Intel® Core™ dla biznesu?

Procesor Intel® Core™ M został zaprojektowany specjalnie z myślą o potrzebach współczesnego biznesu. Oferuje równowagę między wydajnością a efektywnością i jest idealny do codziennej pracy. Jego elastyczna architektura pozwala wybierać spośród wielu konfiguracji wydajności, w tym jednostek czterordzeniowych i sześciordzeniowych, w zależności od konkretnych wymagań i budżetu. Na przykład procesor Intel® Core™ M-6350, jeden z najpopularniejszych modeli z serii układów M, to czterordzeniowy procesor odpowiedni do wymagających zadań związanych z produktywnością, takich jak edycja wideo, CAD/CAM, projektowanie i tworzenie symulacji. Do bardziej zasobożernych zadań, takich jak analiza danych czy analiza finansowa, można wybrać sześciordzeniowy procesor Intel® Core™ M-6Y75, który oferuje jeszcze większą wydajność niż sześciordzeniowy procesor Intel® Core™ i5-7500U. Procesory Intel® Core™ dla użytkowników biznesowych oferują nawet 18 godzin pracy na baterii, co czyni je przydatnymi do użytku w odległych miejscach, gdzie komputer stacjonarny może nie być opcją. Procesory oferują również ulepszone funkcje zabezpieczeń, które pomagają zachować produktywność i zmniejszyć ryzyko cyberzagrożeń.

HP EliteBook x360

HP EliteBook x360 jest przeznaczony dla użytkowników biznesowych, którzy cenią sobie eleganckie, lekkie i mobilne urządzenia. Działając na zupełnie nowej, najcieńszej i najlżejszej obudowie ze stopu, urządzenie może się również pochwalić pełnowymiarowym, 13,3-calowym wyświetlaczem, który umożliwia wygodniejsze i bardziej naturalne oglądanie. Konstrukcja zawiera również inne kluczowe cechy zapewniające produktywne doświadczenie biznesowe, takie jak elegancka podświetlana klawiatura, dyskretny procesor graficzny do intensywnych zadań, do 16 GB pamięci RAM oraz długotrwała, łatwa do naładowania bateria, która zapewnia do 15 godzin pracy. Urządzenie ma również możliwość pracy w sieci bezprzewodowej, zapewniając dodatkową wygodę łączności bezprzewodowej, gdy jest potrzebna, bez konieczności trzymania się kabla. HP EliteBook x360 jest również wyposażony w funkcje bezpieczeństwa, które pomagają chronić pliki, dokumenty i inne wrażliwe informacje przed dostępem innych osób.

HP EliteBook x360 jest przeznaczony dla użytkowników biznesowych, którzy cenią sobie eleganckie, lekkie i mobilne urządzenia

HP EliteBook Studio G5

HP EliteBook Studio G5 jest najnowszym dodatkiem do portfolio HP EliteBook i jest wyposażony w kilka kluczowych wyróżników, w tym unikalny zawias HP EliteBook x360, który umożliwia obracanie ekranu na wszystkie strony. Dzięki temu urządzenie nie tylko przekształca się w tablet, ale także pozwala na wykorzystanie klawiatury jako podstawki do oglądania multimediów lub do pracy bez użycia rąk. Studio G5 jest również wyposażony w odłączany rysik i opcjonalną łączność LTE dla szybszych połączeń sieciowych w odległych miejscach. Inne kluczowe funkcje obejmują do 16 GB pamięci RAM, do 2 TB pamięci masowej HDD oraz istotne funkcje bezpieczeństwa, które pomagają chronić pliki, dokumenty i inne wrażliwe informacje przed dostępem innych osób. Studio G5 jest przeznaczony dla osób, które muszą przynosić własne urządzenie do pracy i chcą mieć urządzenie oferujące pełnowymiarową klawiaturę. Model ten jest również wyposażony w zawias HP EliteBook x360, który pozwala obracać ekran na wszystkie strony, a także używać klawiatury jako podstawki.

Studio G5 jest również dostępny z dyskretnym procesorem graficznym NVIDIA i do 16 GB pamięci RAM, co czyni go dobrą propozycją dla osób wykonujących prace wymagające intensywnej grafiki. HP Pro x2 612 z piórkiem i LTE Combo HP Pro x2 612 z piórkiem i LTE Combo to wydajne urządzenie biznesowe, wyposażone w najnowsze procesory Intel Core i5-6200U szóstej generacji oraz do 16 GB pamięci RAM. Posiada również aktywne pióro do robienia notatek i rysowania bezpośrednio na ekranie, opcjonalny moduł LTE do szybszych połączeń sieciowych w odległych lokalizacjach oraz dyskretny układ graficzny NVIDIA do zadań wymagających intensywnej grafiki. Urządzenie jest również wyposażone w długotrwałą, łatwo ładowalną baterię, która zapewnia do 20 godzin pracy. HP Pro x2 612 z piórem i LTE Combo jest przeznaczony dla osób, które potrzebują wydajnego urządzenia biznesowego, które może obsługiwać wiele zadań i oferuje długi czas pracy na baterii. Urządzenie jest również wyposażone w zawias HP EliteBook x360, który pozwala obracać ekran na wszystkie strony, a także używać klawiatury jako podstawki. Posiada także aktywne pióro do robienia notatek i rysowania bezpośrednio na ekranie, opcjonalny moduł LTE do szybszych połączeń sieciowych w odległych miejscach oraz dyskretny procesor graficzny NVIDIA do zadań wymagających intensywnej grafiki. Urządzenie posiada również długotrwałą, łatwo ładowalną baterię, która oferuje do 20 godzin pracy.

HP Pro x2 612 z procesorem 8 th Gen Intel® Core™ i3

Studio G5 jest również dostępny z dyskretnym procesorem graficznym NVIDIA i do 16 GB pamięci RAM, co czyni go dobrą propozycją dla osób wykonujących prace wymagające intensywnej grafiki

HP Pro x2 612 z procesorem 8 th Gen Intel® Core™ i3 to wydajne urządzenie biznesowe z procesorami Intel Core i3-6100U szóstej generacji i nawet 16 GB pamięci RAM. Posiada również aktywne pióro do robienia notatek i rysowania bezpośrednio na ekranie, opcjonalny moduł LTE do szybszych połączeń sieciowych w odległych lokalizacjach oraz dyskretny procesor graficzny NVIDIA do zadań wymagających intensywnej grafiki. Urządzenie jest również wyposażone w długotrwałą, łatwo ładowalną baterię, która zapewnia do 15 godzin pracy. HP Pro x2 612 z procesorem 8 th Gen Intel® Core™ i3 to wydajne urządzenie biznesowe wyposażone w procesory Intel Core i3-6100U szóstej generacji i do 16 GB pamięci RAM. Posiada również aktywne pióro do robienia notatek i rysowania bezpośrednio na ekranie, opcjonalny moduł LTE do szybszych połączeń sieciowych w odległych lokalizacjach oraz dyskretny procesor graficzny NVIDIA do zadań wymagających intensywnej grafiki. Urządzenie jest również wyposażone w długotrwałą, łatwą do naładowania baterię, która zapewnia do 15 godzin pracy.

HP EliteBook 850 G6

Przy wadze zaledwie 2,8 funta i grubości mniejszej niż cal, HP EliteBook 850 G6 jest idealnym notebookiem biznesowym dla tych, którzy nie chcą łamać sobie pleców nosząc ciężkie urządzenie. Posiada procesor Intel Core M z maksymalnie 8 GB pamięci systemowej, długotrwałą i łatwą do naładowania baterię, do 128 GB pamięci masowej SSD i jest wyposażony w funkcje bezpieczeństwa, które pomagają chronić pliki, dokumenty i inne wrażliwe informacje przed dostępem innych osób. EliteBook 850 G6 jest również wytrzymały, dzięki czemu idealnie nadaje się do codziennego użytku. Urządzenie posiada 14-calowy wyświetlacz Full HD (FHD), który umożliwia przeglądanie grafik, arkuszy kalkulacyjnych i innych wizualizacji bez utraty przenośności. Jest również wyposażone w dyskretny procesor graficzny NVIDIA do zadań intensywnie wykorzystujących grafikę.

Portfolio HP EliteBook zapewnia eleganckie wzornictwo i potężną wydajność, z opcją Windows 10 Pro i Intel vPro, do pracy, zabawy i wszystkiego pomiędzy.